forum
RUSUKR

Про компанію

Прес-центр

Центр інформаційної підтримки PEOPLEnet

Тел.: 044 506 0 506*; 092 717 0717*; 067 360 66 44*
Тел.: 999**
Тел.: 906 залишок на рахунку**
SMS: 906 залишок на рахунку**

Центр інформаційної підтримки PEOPLEnet
Система самообслуговування
www.peoplenet.ua
Chat

* за тарифом Вашого оператора зв’язку
** безкоштовно з мобільних телефонів та модемів PEOPLEnet

Оператор PEOPLEnet вводить нові пакети послуг з тарифікацією за часом в тарифних планах «БЕЗЛІМІТ M» та «БЕЗЛІМІТ L»

6 січня 2014 р.

Оператор PEOPLEnet вперше представляє кардинально новий підхід у наданні Інтернет послуг на телекомунікаційному ринку.

Багаторічний досвід роботи компанії та практика спілкування з нашими абонентами показує, що при виборі послуги доступу до мережі, перед багатьма користувачами виникають питання: «Що таке обсяг трафіку в мегабайтах?» або «За який період часу цей обсяг буде використаний?». Враховуючи дані аспекти, Оператор PEOPLEnet вводить новий вид пакетної пропозиції - пакет послуг ЧАС.

Відтепер Ви самостійно можете вибрати один з найбільш відповідних Вам пакетів послуг - c тарифікацією за часом використання послуг без обмеження обсягу або з тарифікацією обсягу послуг у мегабайтах залежно від Ваших переваг.

Якщо Ви завантажуєте великі обсяги інформації Вам вигідніше вибрати пакет послуг ЧАС. Якщо Ви не активний користувач Інтернету краще свій вибір зупинити на пакеті послуг з об'ємом МЕГАБАЙТ. Вибір залишається за Вами!

Оператор зберігає умови надання безлімітного Інтернету в тарифних планах з подвійним пакетом послуг на швидкості до 3,1 Мбіт/с. Після використання пакетних послуг, доступ до мережі надається безкоштовно, з обмеженням швидкості до 128 кбіт/с.