forum
RUSUKR

Про компанію

Прес-центр

Центр інформаційної підтримки PEOPLEnet

Тел.: 044 506 0 506*; 092 717 0717*; 067 360 66 44*
Тел.: 999**
Тел.: 906 залишок на рахунку**
SMS: 906 залишок на рахунку**

Центр інформаційної підтримки PEOPLEnet
Система самообслуговування
www.peoplenet.ua
Chat

* за тарифом Вашого оператора зв’язку
** безкоштовно з мобільних телефонів та модемів PEOPLEnet

Національний оператор PEOPLEnet оголошує результати роботи за 4 квартал 2014 року та плани розвитку на 2015 рік

19 березня 2015 р.

    У 4 кварталі в масовому сегменті PEOPLEnet запустив акцію «Святкові мегабайти». За умовами акції абонентам надавався додатковий бонусний пакетний трафік в найпопулярніших тарифних планах «Супер БЕЗЛІМІТ» та «БЕЗЛІМІТ на добу». Великий попит у абонентів на додаткові послуги. За підсумками кварталу зростання мобільного інтернет - трафіку в 1,5 рази.

   PEOPLEnet - перший оператор, який впровадив платформу DPI (deep package inspection), що дозволяє абонентам надавати безлімітний доступ в мережу та скасувати помегабайтно тарифікацію.
Враховуючи нинішню економічну ситуацію, PEOPLEnet зробив цілий комплекс заходів щодо удосконалення дистанційної форми обслуговування абонентів, що дозволяє значно економити час і гроші абонента.

  Події на телеком-ринку:
1. У 2014 році в два рази збільшилася вартість за використання РЧР.
2. Зміна складу НКРЗІ.
3. Оголошено тендер на 3G ліцензії.
Як і раніше основним трендом компанії є надання послуг мобільного зв'язку у стандарті CDMA, а також розвиток стартувавшого проекту з надання фіксованого широкосмугового доступу до мережі Інтернет, особливістю, якого є побудова гібридних мереж з використанням радіодоступу.
  Тренди 2015:
Важливою подією року стане довгоочікуване отримання 3G ліцензій у стандарті UMTS великими гравцями телекомунікаційного ринку. Подальше освоєння яких залежатиме від дій регуляторних органів та економічної ситуації в країні.
  Оператори стандарту CDMA при цьому зможуть утримати певну частку українського ринку 3G-послуг, оскільки собівартість, зміст та якість CDMA мереж залишаться конкуретними за рахунок більш вдалого розташування діапазону частот.

Джерело: консалтингова група «Expert & Consulting»