forum
RUSUKR

Про компанію

Прес-центр

Центр інформаційної підтримки PEOPLEnet

Тел.: 044 506 0 506*; 092 717 0717*; 067 360 66 44*
Тел.: 999**
Тел.: 906 залишок на рахунку**
SMS: 906 залишок на рахунку**

Центр інформаційної підтримки PEOPLEnet
Система самообслуговування
www.peoplenet.ua
Chat

* за тарифом Вашого оператора зв’язку
** безкоштовно з мобільних телефонів та модемів PEOPLEnet

Відеоспостереження за допомогою бездротової веб-камери Linksys Cisco

22 квітня 2016 р.

 Відеоспостереження за допомогою бездротової веб-камери Linksys Cisco Small Business WVC54GCA та безлімітного 3G Інтернету надає можливість вести постійне спостереження за вашою квартирою, офісом, магазином, будинком і вашими близькими. Ви зможете легко контролювати всі процеси на виробництві, стежити за роботою співробітників під час вашої відсутності.

 Чим більше часу ми проводимо на роботі, тим менше його залишається для рідних і близьких, навіть для наших дітей. Тому, щоб бути впевненими, що з нашими дітьми все гаразд, що вони ситі, здорові та їм не загрожує небезпека, достовірну та своєчасну інформацію може надати система відеоспостереження.

Замовити бездротову веб-камеру Linksys Cisco

Детальна інформація

WVC54GCA - Інтернет-камера спостереження за будинком стандарту Wireless-G

Передача аудіо та відео в реальному часі за допомогою веб-браузера з будь-якої точки світу!

 Бездротова відправка високоякісного відео та аудіо в реальному часі через мережу - можливість перегляду за допомогою більшості веб- браузерів з будь-якої точки світу.

- Вбудований потоковий шифратор та автономний веб-сервер, який не потребує використання комп'ютера.

- В безпечному режимі автоматично здійснюється відправка сповіщень електронною поштою з відеозаписом в разі виявлення руху.

- Підтримка формату MPEG-4 і MJPEG з роздільною здатністю до 640x480, кількість вилучених користувачів - до чотирьох чоловік одночасно.

- Інтернет-камера спостереження за будинком стандарту Wireless-G від Linksys забезпечує передачу відео через Інтернет для перегляду за допомогою веб-браузера з будь-якої точки світу! Це компактне автономний пристрій дозволяє вести спостереження за будинком, дітьми, робочим місцем - за всім, що важливо для вас.

 На відміну від стандартних "веб-камер", для яких необхідне підключення до комп'ютера, Інтернет-камера спостереження за будинком включає власний веб-сервер для прямого підключення до мережі, через мережу Wireless-G (802.11g), або за допомогою кабелю Ethernet 10/100.

 Унікальний компактний форм-фактор камери спостереження за будинком та можливості бездротового підключення дозволяють встановлювати її практично в будь-якому місці на стіні або в доданий настільний тримач. Підключивши камеру до домашньої мережі, ви зможете переглядати вид з її об'єктиву з будь-якого комп'ютера в будинку; при цьому відео захищене від чужих очей за допомогою маршрутизатора. Якщо потрібно забезпечити доступ до відеосигналу поза межами домашньої мережі, можливо відкрити відповідний порт на маршрутизаторі та створити захищені паролем облікові записи, для управління доступом до камери, або надати до камери вільний доступ. Можливо також включення безпечного режиму, в якому, при виявленні руху в поле зору камери, виконується відправка повідомлення з доданим коротким відеороликом на три адреси електронної пошти. Після цього, при необхідності, можливо підключитися для перегляду потокового відео в режимі реального часу. За допомогою програми Viewer & Recorder ви можете записувати відео на жорсткий диск - в режимі реального часу, або за заданим графіком.