forum
RUSUKR

Про компанію

Прес-центр

Центр інформаційної підтримки PEOPLEnet

Тел.: 044 506 0 506*; 092 717 0717*; 067 360 66 44*
Тел.: 999**
Тел.: 906 залишок на рахунку**
SMS: 906 залишок на рахунку**

Центр інформаційної підтримки PEOPLEnet
Система самообслуговування
www.peoplenet.ua
Chat

* за тарифом Вашого оператора зв’язку
** безкоштовно з мобільних телефонів та модемів PEOPLEnet

PEOPLEnet: впродовж 60 днів швидкісний мобільний Інтернет стане доступним ще у 12 містах України.

11 березня 2008 р.

PEOPLEnet – лідер революції швидкісного мобільного Інтернету, офіційно оголошує про старт своїх послуг протягом найближчих двох місяців в наступних 12 містах України – Нікополь, Миколаїв, Луганськ, Херсон, Суми, Вінниця, Хмельницький, Житомир, Маріуполь, Полтава, Кременчук, Черкаси.

Розвиток 3G мережі PEOPLEnet базується на останніх досягненнях в галузі телекомунікаційних технологій та побудовано на обладнанні компанії Nortel, провідного світового виробника. Максимальна швидкість мобільного швидкісного Інтернету досягає 3,1 МБ/сек. Така швидкість дозволяє користувачам PEOPLEnet завантажувати значні об‘єми інформації, відео кліпи, музичні файли, спілкуватись через Інтернет і насолоджуватись життям онлайн!

В доповнення до швидкісного доступу до Інтернету PEOPLEnet пропонує унікальну конвергентну послугу «Два номери в одному телефоні», що дозволяє користуватись мобільним і міським номером одночасно в одному апараті, оптимізовувати вартість вихідних дзвінків і насолоджуватись більш зручним зв‘язком (послуга доступна в Дніпропетровську, Кривому Розі і Львові).

Компанію очолює нова команда високопрофесійних топ-менеджерів, які мають відмінний досвід роботи на міжнародних телекомунікаційних ринках і володіють сучасними інструментами управління персоналом та продаж.