forum
RUSUKR

Про компанію

Прес-центр

Центр інформаційної підтримки PEOPLEnet

Тел.: 044 506 0 506*; 092 717 0717*; 067 360 66 44*
Тел.: 999**
Тел.: 906 залишок на рахунку**
SMS: 906 залишок на рахунку**

Центр інформаційної підтримки PEOPLEnet
Система самообслуговування
www.peoplenet.ua
Chat

* за тарифом Вашого оператора зв’язку
** безкоштовно з мобільних телефонів та модемів PEOPLEnet

Акційна пропозиція «Подаруй ВІЛЬНИЙ світ»!

17 лютого 2011 р.

Акційна пропозиція «Подаруй ВІЛЬНИЙ світ» - це можливість для кожного абонента, який підключився до контрактних тарифних планів, що визначені умовами акції, отримати у подарунок* стартовий пакет з тарифним планом «ВІЛЬНИЙ ІНТЕРНЕТ».

Тарифний план «ВІЛЬНИЙ ІНТЕРНЕТ» - це доступ до високошвидкісного Інтернету в мережі мобільного зв’язку 3G без абонентської плати.

Переваги тарифного плану «ВІЛЬНИЙ ІНТЕРНЕТ»:

1. «Вільний Інтернет» - це не контрактний тарифний план, яким Ви зможете користуватись, не сплачуючи абонентську плату або зробити чудовий подарунок близьким, друзям та колегам.

2. У тарифному плані «Вільний Інтернет» немає абонентської плати, абонент платить тільки за використаний Інтернет-трафік, вартість 1 мегабайта в ТП «Вільний Інтернет» становить 12 копійок**.

3. Абонент тарифного плану «Вільний Інтернет» має можливість перейти на будь-який з Анонімних тарифних планів PEOPLEnet. Перехід можна здійснити з першого числа наступного місяця, скориставшись Системою самообслуговування клієнтів PEOPLEnet.

Правила проведення акції:

1. Термін дії акції: з 14.02.2011 по 31.03.2011 р. включно.

2. Учасники акції: в акції «Подаруй ВІЛЬНИЙ світ» беруть участь нові абоненти, фізичні та юридичні особи, що оформили контрактне підключення протягом терміну дії акції в один з наступних ТП: «Економний», «Оптимальний», «Вигідний», «Безлімітний Новий», «Безмежні Можливості», «Безмежні Можливості М».

3. Акційна пропозиція: Учасникам акції одночасно з оформленням підключення та його активацією після внесення первинного авансового внеску надається можливість придбати за пільговою ціною 0.01 грн. (з ПДВ) одного стартового пакету «Вільний Інтернет». Кількість стартових пакетів за пільговою ціною не може перевищувати кількість оформлених та активованих контрактних підключень.

4. Повернення залишку первинного авансового платежу (у випадках, коли це можливо, згідно з Договором про надання телекомунікаційних послуг, Правилами користування мережею та діючим законодавством України) можливе тільки у разі одночасного повернення в товарному вигляді стартового пакету «Вільний Інтернет», що був придбаний за пільговою ціною за правилами акції та який не був у використанні, або сплати його роздрібної ціни.

Взяти участь в акції Ви можете завітавши до Центрів Обслуговування Клієнтів PEOPLEnet або зв’язавшись з корпоративним відділом PEOPLEnet.

* Учасникам акції одночасно з оформленням підключення надається можливість придбати за пільговою ціною 0.01 грн. (з ПДВ) одного стартового пакету «Вільний Інтернет».

** Тариф наведений з урахуванням ПДВ (20%) та без збору на обов'язкове державне пенсійне страхування (збір до ПФ або ПФ), крім того, на вартість послуг нараховується збір до ПФ у розмірі 7,5% від вартості наданих послуг без ПДВ.